İADE ŞARTLARI

İade edeceğiniz ürünü veya ürünleri Yurt İçi Kargo (469244789) ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde "İade Talebi oluşturarak" kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 GÜN içerisinde tarafımıza gönderilmediği taktirde iade işlemi yapılmamaktadır. İade süresi geçen ürünler tarafınıza alıcı ödemeli (kargo bedeli tarafınızdan karşılanacaktır) olarak gönderilicektir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0850 840 0 637 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

Sipariş iptali için 0850 840 0 637 no'lu telefondan bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; siparişlerde ödeme yönteminize göre ürün tutarın tamamı * (Kargo Ücretleri Hariç) tarafınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.
* Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ayrıca siparişe yansımışsa kargo ücreti kargo firmasını aldığı ek masraflar olduğundan ödenememektedir.
* Çoklu Ürün alımlarında iade edilen ürünlerden sonrası kalan ürün tutarı Ücretsiz Kargo limitinin altında ise Kargo ücreti kesilerek tarafınıza iade yapılacaktır
* Siparişinizdeki Tüm Ürün iadelerinde (Tek seferde iadede geçerlidir), Siparişiniz Ücretsiz Kargo limitinin üstünde ise Ürün bedelleri kesinti olmadan tarafınıza iade edilecektir ( Kapıda ödeme Bedeli var ise iade edilmez )

 

İade Adresi : NEFİSE TEKSTİL Beylikdüzü OSB Mh. Bakır ve Pirinçciler San.Sit.
Açelya Cad. Hanımeli Sok. No:16/5

E-MAİL : [email protected] Telefon :0850 840 0 637